SUKCESY NASZYCH BRAMKARZY


Karol Niemczycki zadebiutował w Reprezentacji Polski U-20 w zwycięskim meczu z Ukrainą. Piękna chwila w życiu każdego piłkarza, wielka nagroda za ciężką pracę i masę wyrzeczeń.

Ogromna satysfakcja również dla naszej Akademii. Mamy wśród swoich wychowanków pierwszego reprezentanta Polski!!!!
Brawo Karol!!!

http://www.90minut.pl/news/291/news2917405-U-20-Polska-2-1-Ukraina.html

/data wiadomości: 19.11.2018/

***

Karol Niemczycki, fot.: NAC Breda

Karol Niemczycki – bramkarz, który od 10 roku życia, przez 7 lat uczył się bronić w naszej Akademii, zadebiutował dzisiaj w ekstraklasie holenderskiej. Karol wszedł na boisko w 81 minucie meczu z FC Twente zremisowanym 1 – 1.
Bardzo się cieszymy z tego debiutu i życzymy Ci Karol dalszego sportowego rozwoju.

/data wiadomości: 06.05.2018/

***

 

Karol Niemczycki – bramkarz od 4,5 roku trenujący w naszej Akademii Bramkarskiej, przebywał na testach i trenował z pierwszą drużyną Legii Warszawa. To duże wyróżnienie i nagroda za lata ciężkiej treningowej pracy i wielu wyrzeczeń. Mamy nadzieję i życzymy Karolowi, aby to był dopiero początek…

Karol otrzymał powołanie na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-15.


 

Mateusz Bartusik trenujący w naszej Akademii Bramkarskiej został wybrany najlepszym bramkarzem w V Mikołajkowym Turnieju Piłkarskim Orlików w Krzeszowicach rozegranym w dniu 14.12.2014 r.

***

Mateusz Bartusik został również wybrany najlepszym bramkarzem w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików Sankowia Winter Cup 2015 rozgrywanym w Krzeszowicach.

***

Mateusz Bartusik został wybrany Najlepszym Bramkarzem w IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej Orlików Starszych w Kazimierzy Wielkiej.

 


 

Kasper Hamulewicz – bramkarz, który szkoli się w naszej Akademii Bramkarskiej, został wybrany najlepszym bramkarzem w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików rozgrywanym z okazji Święta Niepodległości o Puchar Miasta Krakowa.

***

Kasper Hamulewicz został wybrany Najlepszym Bramkarzem Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dragon Piast Cup 2014.

 


 

Maciek Jakubowski został brązowym medalistą ogólnopolskiego turnieju im. K. Górskiego w kategorii U-13 rozgrywanego w Dzierżoniowie oraz wybrany najlepszym bramkarzem tego turnieju.

 


 

Eryk Kochanowski – bramkarz naszej Akademii po raz drugi został wybrany najlepszym bramkarzem. Tym razem otrzymał On wyróżnienie na turnieju piłki nożnej Żaki 2006 Tarnów.

***

Eryk Kochanowski został wybrany najlepszym bramkarzem Halowego Turnieju Piłki Nożnej „Stal Mielec Cup 2015 Spełniamy piłkarskie marzenia”.

 


 

Jakub Stępak już po raz kolejny zdobył wyróżnienie dla najlepszego bramkarza Ogólnopolskiego Turnieju Olympic Trophy Wrocław. Nagrodę wręczył Mu bramkarz WKS Śląsk Wrocław – Mariusz Pawełek.

***

Jakub Stępak otrzymał nagrodę dla Zawodnika Miesiąca Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.