SUKCESY NASZYCH BRAMKARZY

Karol Niemczycki, fot: NAC Breda

Karol Niemczycki, fot: NAC Breda

Karol Niemczycki

Karol Niemczycki - bramkarz, który od 10 roku życia, przez 7 lat uczył się bronić w naszej Akademii, zadebiutował dzisiaj w ekstraklasie holenderskiej. Karol wszedł na boisko w 81 minucie meczu z FC Twente zremisowanym 1 - 1.
Bardzo się cieszymy z tego debiutu i życzymy Ci Karol dalszego sportowego rozwoju. /data wiadomości: 06.05.2018/

***

Karol Niemczycki - bramkarz od 4,5 roku trenujący w naszej Akademii Bramkarskiej, przebywał na testach i trenował z pierwszą drużyną Legii Warszawa. To duże wyróżnienie i nagroda za lata ciężkiej treningowej pracy i wielu wyrzeczeń. Mamy nadzieję i życzymy Karolowi, aby to był dopiero początek...

Karol otrzymał powołanie na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-15.

Mateusz Bartusik

Mateusz Bartusik trenujący w naszej Akademii Bramkarskiej został wybrany najlepszym bramkarzem w V Mikołajkowym Turnieju Piłkarskim Orlików w Krzeszowicach rozegranym w dniu14.12.2014 r.

Został również wybrany najlepszym bramkarzem w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików Sankowia Winter Cup 2015 rozgrywanym w Krzeszowicach.

Mateusz został wybrany Najlepszym Bramkarzem w IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej Orlików Starszych w Kazimierzy Wielkiej.

Kasper Hamulewicz

Kasper Hamulewicz - bramkarz, który szkoli się w naszej Akademii Bramkarskiej, został wybrany najlepszym bramkarzem w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików rozgrywanym z okazji Święta Niepodległości o Puchar Miasta Krakowa.

Kasper został wybrany Najlepszym Bramkarzem Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dragon Piast Cup 2014.

Maciej Jakubowski

Maciek Jakubowski został brązowym medalistą ogólnopolskiego turnieju im. K. Górskiego w kategorii U-13 rozgrywanego w Dzierżoniowie oraz wybrany najlepszym bramkarzem tego turnieju.

Eryk Kochanowski

Eryk Kochanowski - bramkarz naszej Akademii po raz drugi został wybrany najlepszym bramkarzem. Tym razem otrzymał On wyróżnienie na turnieju piłki nożnej Żaki 2006 Tarnów.

Eryk został wybrany najlepszym bramkarzem Halowego Turnieju Piłki Nożnej "Stal Mielec Cup 2015 Spełniamy piłkarskie marzenia"

Jakub Stępak

Kuba Stępak już po raz kolejny zdobył wyróżnienie dla najlepszego bramkarza Ogólnopolskiego Turnieju Olimpictrophy Wrocław. Nagrodę wręczył Mu bramkarz WKS Śląsk Wrocław - Mariusz Pawełek.

Kuba otrzymał nagrodę dla Zawodnika Miesiąca Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.